FAQ - Frequently Asked Questions

Q: W jakim terminie otrzymamy gotową fotorelację?

A: Czas oczekiwania na gotową fotorelację to maksymalnie 21dni od daty ślubu. Czas ten może się wydłużyć w przypadku jeśli sesja plenerowa wykonana będzie na życzenie pary młodej w terminie dłuższym niż 14 dni od daty ślubu.

 

Q: Jakiego sprzętu używamy?

A: Do udokumentowania Waszego Dnia używamy najwyższej jakości aparatów pełnoklatkowych firmy Canon: 5d Mark II oraz 5d Mark III. Wyposażeni jesteśmy także w szeroką gamę obiektywów, stało i zmiennoogniskowych, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

 

Q: Kiedy powinniśmy zdecydować się na podpisanie umowy?

A: Podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki równoznaczne jest z zarezerwowaniem terminu, dlatego należy decydować się na to jak najszybciej. Wcześniej warto oczywiście przedyskutować z nami wszystkie punkty umowy aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

 

Q: W jakim terminie najlepiej wykonać sesję plenerową?

A: Najlepiej zrobić to do 14dni od daty ślubu, jednak nie polecamy też robić sesji plenerowej na następny dzień po weselu.

 

Q: Czy każdy z gości weselnych będzie miał zrobione zdjęcie?

A: Wykonujemy zdjęcie grupowe wszystkich gości, oraz zdjęcia mniejszych grup na życzenie, zdjęcia z zabawy. Nie limitujemy ilości zdjęć. Jednak trudno zagwarantować zrobienie zdjęcia każdemu z osobna. Z doświadczenia wiemy że istnieją goście, którzy nie ruszają się z za stołu lub poprostu nie chcą mieć zrobionego zdjęcia.

 

Q: Czy nasza internetowa galeria będzie dostępna dla wszystkich?

A: Wasza internetowa galeria będzie dostępna tylko i wyłącznie po wpisaniu hasła ustalonego wcześniej z Wami które możecie przekazać Swoim bliskim, gościom, znajomym. Oczywiście za Waszą zgodą chcielibyśmy udostępnić kilka najładniejszych zdjęć z Waszej uroczystości lub pleneru w naszym portfolio.