FAQ - Frequently Asked Questions

Paulina+i+Krzysiek+(276+of+396).jpg

Q: W jakim terminie otrzymamy gotową fotorelację?

A: Czas oczekiwania na gotową fotorelację w formie elektronicznej to maksymalnie 30 dni od daty ślubu. Wszystkie zdjęcia reportażowe i plenerowe otrzymacie od nas na pendrive w 30 dni od daty pleneru.

 

Q: Jakiego sprzętu używamy?

A: Do udokumentowania Waszego Dnia używamy najwyższej jakości aparatów pełnoklatkowych firmy Canon: 5d Mark II oraz 5d Mark III. Wyposażeni jesteśmy także w szeroką gamę obiektywów, stało i zmiennoogniskowych, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

 

Q: Kiedy powinniśmy zdecydować się na podpisanie umowy?

A: Podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki równoznaczne jest z zarezerwowaniem terminu, dlatego należy decydować się na to jak najszybciej. Wcześniej, oczywiście, ustalamy szczegóły i omawiamy wszystkie punkty umowy, aby rozwiać Wasze wątpliwości.

 

Q: W jakim terminie najlepiej wykonać sesję plenerową?

A: Najlepiej zrobić to do 14 dni od daty ślubu, jednak nie później niż 2 miesiące. Nie polecamy też robić sesji plenerowej na następny dzień po weselu.

 

Q: Czy każdy z gości weselnych będzie miał zrobione zdjęcie?

A: Wykonujemy zdjęcie grupowe wszystkich gości, zdjęcia mniejszych grup na życzenie oraz zdjęcia z zabawy. Nie limitujemy ilości zdjęć. Jednak trudno zagwarantować zrobienie zdjęcia każdemu z osobna. Z doświadczenia wiemy, że istnieją goście, którzy nie ruszają się z za stołu lub po prostu nie chcą mieć zrobionego zdjęcia.

 

Q: Czy nasza internetowa galeria będzie dostępna dla wszystkich?

A: Wasza internetowa galeria będzie dostępna dla Was,  możecie ją dowolnie przekazać Swoim bliskim, gościom, znajomym. Oczywiście za Waszą zgodą chcielibyśmy udostępnić kilka najciekawszych zdjęć z Waszej uroczystości lub pleneru w naszym portfolio.