Od nas dla Was.

Dzień ślubu to dzień, który musi wypaść idealnie i takim będziecie chcieli go zapamiętać. Zatrzymujemy w kadrze prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, relacje między ludźmi oraz wyjątkowość tego dnia. Fotografujemy tak by pozornie ulotne chwile stały się wieczne.

Tworzymy zgrany zespół nie tylko w życiu zawodowym, ale także w życiu prywatnym. Patrząc we dwoje nasze spojrzenia wzajemnie się uzupełniają, a także pozwalają spojrzeć z różnych kątów i perspektyw.

UTQqrZ6PYHmtEV4-hoHsU04EywDP98EJEU3n8Mr9qM8.jpg
Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.
— Henri Cartier-Bresson

Przed rozpoczęciem reportażu udzielamy Wam wskazówek co możecie zrobić aby zdjęcia były jak najlepsze a przy tym żebyście czuli się swobodnie w naszym towarzystwie - my współpracujemy a nie tylko pracujemy! Jesteśmy dyskretni, za obiektywem aparatu stajemy się niewidzialni, nie reżyserujemy reportażu tylko zatrzymujemy spontaniczność i wyjątkowość tych ważnych chwil.

Naturalność , lekkość i piękno w zdjęciach jest dla nas niezwykle ważne. Zależy nam żebyście byli zadowoleni ze zdjęć nie tylko zaraz po ślubie, kiedy wspomnienia są jeszcze świeże, ale również za 15 czy 20 lat kiedy będziecie je pokazywać swoim dzieciom.

Plener ślubny, który robimy łączy suknię ślubną i garnitur z ukochanym miejscem, emocjami czy wspomnieniami, dlatego docieramy z Wami w góry, nad jeziora, na plaże, do kawiarni czy uliczek miast.

 

Piotr i Magda